اخبار ارز دیجیتال تاریخ انتشار : 26 مهر 1399 21:38
تحلیل تکنیکال چین لینک؛ شنبه، ۲۶ مهر
print


access_time8 ساعت قبل

بین روزهای ۷ تا ۱۲ اکتبر (۱۶ لغایت ۲۱ مهر) رمز ارز LINK از یک روند صعودی عالی بهره مند شد، به طوریکه از قیمت ۸٫۸۰ دلار به ۱۱٫۴۵ دلار افزایش یافت. پس از ریجکت شدن به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، این پلتفرم اوراکل غیرمتمرکز تا ۱۰٫۵۵ دلار سقوط کرد. در این روند، قیمت LINK زیر SMA 100 شکسته است.

نمودار روزانه جفت ارز LINK/USD

نمودار روزانه چین لینک - تحلیل تکنیکال چین لینک؛ شنبه، 26 مهر

میانگین متحرک ساده ۱۰۰ از بالای SMA 50 عبور کرد تا یک الگوی صلیب نزولی را در نمودار جفت ارز LINK/USD ترسیم کند. آنچه که به این چشم انداز نزولی بیشتر اعتبار می بخشد، اندیکاتور MACD است که کاهش حرکت صعودی را نشان می دهد. طبق IOMAP ، قیمت این رمزارز در بالای حمایت ۱۰٫۳۵ دلاری قرار دارد، که در آن ۶،۷۵۰ آدرس، حدود ۲۹ میلیون LINK را خریداری کرده بودند.

اگر قیمت LINK زیر این سطح شکسته شود، خرس ها مجبور می شوند با یک دیوار حمایتی میانه در ۱۰٫۳۵ دلار مبارزه کنند. اگر قیمت پائین تر از همه این مناطق شکسته شود، بسیار فاجعه بار خواهد بود، زیرا این ارز تا رسیدن به میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (۷٫۵۰ دلار) کاهش خواهد یافت. نهنگ ها نیز در ایجاد این فشار فروش نقش داشته اند.

طبق نمودار روزانه این جفت ارز، LINK با مقاومتی فوری در ۱۱٫۱۵ دلار روبرو است که نقطه تلاقی صلیب نزولی مذکور است. اگر قیمت LINK بالاتر از این سطح شکسته شود، قبل از مواجه شدن با یک مقاومت متوسط، باید به ۱۲ دلار برسد. یک شکست قیمت بالاتر از این موانع، قیمت را تا ۱۴ دلار افزایش خواهد داد.

در صورت شکست قیمت زیر سطح حمایتی ۱۰٫۳۵ دلار، نبود یک حمایت قوی، قیمت را تا میانگین متحرک ساده ۲۰۰ (۷٫۵۰ دلار) پائین خواهد کشید.

اگرگاوهای LINK بتوانند به گونه ای حرکت را دست بگیرند که قیمت بالای مقاومت ۱۱٫۱۵ دلاری شکسته شود، قیمت میتواند سطح ۱۴ دلار را لمس کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: fxstreet

برچسب ها
دیدگاه های شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد.